Campionatul Muntilor Apuseni 2013

SENIORI

Grupa A
# Echipa M V E I G P
1 Poiana Vadului 1 1 0 0 8-0 3
2 Albac 1 1 0 0 5-3 3
3 Horea 0 0 0 0 0-0 0
4 Vidra 1 0 0 1 3-5 0
5 Ciuruleasa 1 0 0 1 0-8 0
Grupa B
# Echipa M V E I G P
1 Sohodol 2 2 0 0 12-4 6
2 Rosia Montana 2 1 0 1 4-4 3
3 Mogos 2 1 0 1 5-8 3
4 Salciua 1 0 0 1 1-2 0
5 Vadu Motilor 1 0 0 1 2-6 0
Grupa C
# Echipa M V E I G P
1 Almașu Mare 1 1 0 0 4-3 3
2 Lupsa 1 0 1 0 5-5 1
3 Arieșeni 1 0 1 0 5-5 1
4 Avram Iancu 1 0 0 1 3-4 0
Grupa D
# Echipa M V E I G P
1 Ocoliș 1 1 0 0 7-1 3
2 Bistra 1 1 0 0 2-1 3
3 Bucium 1 0 0 1 1-2 0
4 Poșaga 1 0 0 1 1-7 0

COPII

Grupa A
# Echipa M V E I G P
1 Albac 1 1 0 0 6-1 3
2 Ciuruleasa 1 1 0 0 5-3 3
3 Horea 0 0 0 0 0-0 0
4 Poiana Vadului 1 0 0 1 3-5 0
5 Vidra 1 0 0 1 1-6 0
Grupa B
# Echipa M V E I G P
1 Sohodol 2 2 0 0 11-6 6
2 Salciua 1 1 0 0 3-1 3
3 Rosia Montana 2 1 0 1 4-3 3
4 Vadu Moților 1 0 0 1 5-6 0
5 Mogos 2 0 0 2 1-8 0
Grupa C
# Echipa M V E I G P
1 Lupsa 1 1 0 0 11-0 3
2 Avram Iancu 1 1 0 0 5-1 3
3 Almasu Mare 1 0 0 1 1-5 0
4 Arieseni 1 0 0 1 0-11 0
Grupa D
# Echipa M V E I G P
1 Bistra 1 1 0 0 18-0 3
2 Ocolis 1 1 0 0 7-2 3
3 Posaga 1 0 0 1 2-7 0
4 Bucium 1 0 0 1 0-18 0

Legenda: M=meciuri jucate; V=victorii; E=egaluri; I=infrangeri; G=golaveraj (+/-); P=puncte

Etape Seniori/Copii

Grupa A

Etapa 1 – 07.07.2013 Cărpeniș

ora: 09,00 Ciuruleasa 5 – 3 Poiana Vadului (Copii)

ora: 10,00 Ciuruleasa 0 – 8 Poiana Vadului

ora: 11,00 Albac 6 – 1 Vidra (Copii)

ora: 12,00 Albac 5 – 3 Vidra

Horea – stă

Etapa 2 – 14.07.2013 Ciuruleasa 

ora: 18,00 Poiana Vadului 0 – 0 Albac (Copii)

ora: 19,00 Poiana Vadului 0 – 0 Albac

ora: 20,00 Horea 0 – 0 Ciuruleasa (Copii)

ora: 21,00 Horea 0 – 0 Ciuruleasa

Vidra – stă

Etapa 3 – 28.07.2013 Horea 

ora: 09,00 Horea 0 – 0 Albac (Copii)

ora: 10,00 Horea 0 – 0 Albac

ora: 11,00 Vidra 0 – 0 Poiana Vadului (Copii)

ora: 12,00 Vidra 0 – 0 Poiana Vadului

Ciuruleasa – stă

Etapa 4 – 04.08.2013 Avram Iancu 

ora: 09,00 Vidra 0 – 0 Ciuruleasa (Copii)

ora: 10,00 Vidra 0 – 0 Ciuruleasa

ora: 11,00 Poiana Vadului 0 – 0 Horea (Copii)

ora: 12,00 Poiana Vadului 0 – 0 Horea

Albac – stă

Etapa 5 – 11.08.2013 Horea 

ora: 18,00 Ciuruleasa 0 – 0 Albac (Copii)

ora: 19,00 Ciuruleasa 0 – 0 Albac

ora: 20,00 Horea 0 – 0 Vidra (Copii)

ora: 21,00 Horea 0 – 0 Vidra

Poiana Vadului – stă

 

Grupa B

Etapa 1 –  07.07.2013 Cărpeniș

ora: 18,00 Roșia Montană 3 – 0  Mogoș (Copii)

ora: 19,00 Roșia Montană 2 -3 Mogoș

ora: 20,00 Sohodol 6 -5 Vadu Moților (Copii)

ora: 21,00 Sohodol 6 -2 Vadu Moților

Sălciua – stă

Etapa 2 – 14.07.2013 Ciuruleasa 

ora: 09,00 Mogoș 1 – 5 Sohodol (Copii)

ora: 10,00 Mogoș 2 – 6 Sohodol

ora: 11,00 Sălciua 3 – 1 Roșia Montană (Copii)

ora: 12,00 Sălciua 1 – 2 Roșia Montană

Vadu Moților – stă

Etapa 3 – 28.07.2013 Bistra 

ora: 18,00 Sohodol 0 – 0 Sălciua (Copii)

ora: 19,00 Sohodol 0 -0 Sălciua

ora: 20,00 Vadu Moților 0 -0 Mogoș (Copii)

ora: 21,00 Vadu Moților 0 – 0 Mogoș

Roșia Montană – stă

Etapa 4 – 04.08.2013 Cărpeniș 

ora: 18,00 Mogoș 0 – 0 Sălciua (Copii)

ora: 19,00 Mogoș 0 – 0 Sălciua

ora: 20,00 Vadu Moților 0 – 0 Roșia Montană (Copii)

ora: 21,00 Vadu Moților 0 – 0 Roșia Montană

Sohodol – stă

Etapa 5 – 11.08.2013 Sălciua 

ora: 18,00 Roșia Montană  0 – 0  Sohodol (Copii)

ora: 19,00 Roșia Montană 0 – 0 Sohodol

ora: 20,00 Sălciua 0 – 0 Vadu Moților (Copii)

ora: 21,00 Sălciua 0 -0 Vadu Moților

Mogoș – stă

 

Grupa C

Etapa 1 – 07.07.2013 Bistra

ora: 09,00 Lupșa  11 – 0 Arieșeni (Copii)

ora: 10,00 Lupșa 5 – 5 Arieșeni

ora: 11,00 Almașu Mare 1 – 5 Avram Iancu (Copii)

ora: 12,00 Almașu Mare  4 – 3 Avram Iancu

Etapa 2 – 14.07.2013 Lupșa 

ora: 18,00 Almașu Mare 0-0 Lupșa (Copii)

ora: 19,00 Almașu Mare 0 – 0 Lupșa

ora: 20,00 Avram Iancu 0 –  0 Arieșeni (Copii)

ora: 21,00 Avram Iancu 0 – 0 Arieșeni

Etapa 3 – 04.08.2013 Avram Iancu 

ora: 18,00 Arieșeni 0 – 0 Almașu Mare (Copii)

ora: 19,00 Arieșeni 0 – 0 Almașu Mare

ora: 20,00 Lupșa 0 –  0 Avram Iancu (Copii)

ora: 21,00 Lupșa 0  – 0 Avram Iancu

 

Grupa D

Etapa 1 – 06.07.2012 Bistra

ora: 07,00 Ocoliș 7 – 2 Poșaga (Copii)

ora: 18,00 Ocoliș 7 – 1 Poșaga

ora: 19,00 Bucium 0 – 18 Bistra (Copii)

ora: 20,00 Bucium 1 – 2 Bistra

Etapa 2 – 14.07.2013 Lupșa 

ora: 09,00 Poșaga 2 – 4 Bistra (Copii) –contestație

ora: 10,00 Poșaga 1 – 15 Bistra

ora: 11,00 Ocoliș 6 – 1 Bucium (Copii)

ora: 12,00 Ocoliș 3 – 15 Bucium – contestație

Etapa 3 – 04.08.2013 

ora: 09,00 Bistra 0 – 0 Ocoliș (Copii)

ora: 10,00 Bistra 0 – 0 Ocoliș

ora: 11,00 Bucium 0 – 0 Poșaga (Copii)

ora: 12,00 Bucium 0 – 0 Poșaga

Sursa:ajfalba.ro

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *