Campionatul Muntilor Apuseni 2013

SENIORI

Grupa A
#EchipaMVEIGP
1Poiana Vadului11008-03
2Albac11005-33
3Horea00000-00
4Vidra10013-50
5Ciuruleasa10010-80
Grupa B
#EchipaMVEIGP
1Sohodol220012-46
2Rosia Montana21014-43
3Mogos21015-83
4Salciua10011-20
5Vadu Motilor10012-60
Grupa C
#EchipaMVEIGP
1Almașu Mare11004-33
2Lupsa10105-51
3Arieșeni10105-51
4Avram Iancu10013-40
Grupa D
#EchipaMVEIGP
1Ocoliș11007-13
2Bistra11002-13
3Bucium10011-20
4Poșaga10011-70

COPII

Grupa A
#EchipaMVEIGP
1Albac11006-13
2Ciuruleasa11005-33
3Horea00000-00
4Poiana Vadului10013-50
5Vidra10011-60
Grupa B
#EchipaMVEIGP
1Sohodol220011-66
2Salciua11003-13
3Rosia Montana21014-33
4Vadu Moților10015-60
5Mogos20021-80
Grupa C
#EchipaMVEIGP
1Lupsa110011-03
2Avram Iancu11005-13
3Almasu Mare10011-50
4Arieseni10010-110
Grupa D
#EchipaMVEIGP
1Bistra110018-03
2Ocolis11007-23
3Posaga10012-70
4Bucium10010-180

Legenda: M=meciuri jucate; V=victorii; E=egaluri; I=infrangeri; G=golaveraj (+/-); P=puncte

Etape Seniori/Copii

Grupa A

Etapa 1 – 07.07.2013 Cărpeniș

ora: 09,00 Ciuruleasa 5 – 3 Poiana Vadului (Copii)

ora: 10,00 Ciuruleasa 0 – 8 Poiana Vadului

ora: 11,00 Albac 6 – 1 Vidra (Copii)

ora: 12,00 Albac 5 – 3 Vidra

Horea – stă

Etapa 2 – 14.07.2013 Ciuruleasa 

ora: 18,00 Poiana Vadului 0 – 0 Albac (Copii)

ora: 19,00 Poiana Vadului 0 – 0 Albac

ora: 20,00 Horea 0 – 0 Ciuruleasa (Copii)

ora: 21,00 Horea 0 – 0 Ciuruleasa

Vidra – stă

Etapa 3 – 28.07.2013 Horea 

ora: 09,00 Horea 0 – 0 Albac (Copii)

ora: 10,00 Horea 0 – 0 Albac

ora: 11,00 Vidra 0 – 0 Poiana Vadului (Copii)

ora: 12,00 Vidra 0 – 0 Poiana Vadului

Ciuruleasa – stă

Etapa 4 – 04.08.2013 Avram Iancu 

ora: 09,00 Vidra 0 – 0 Ciuruleasa (Copii)

ora: 10,00 Vidra 0 – 0 Ciuruleasa

ora: 11,00 Poiana Vadului 0 – 0 Horea (Copii)

ora: 12,00 Poiana Vadului 0 – 0 Horea

Albac – stă

Etapa 5 – 11.08.2013 Horea 

ora: 18,00 Ciuruleasa 0 – 0 Albac (Copii)

ora: 19,00 Ciuruleasa 0 – 0 Albac

ora: 20,00 Horea 0 – 0 Vidra (Copii)

ora: 21,00 Horea 0 – 0 Vidra

Poiana Vadului – stă

 

Grupa B

Etapa 1 –  07.07.2013 Cărpeniș

ora: 18,00 Roșia Montană 3 – 0  Mogoș (Copii)

ora: 19,00 Roșia Montană 2 -3 Mogoș

ora: 20,00 Sohodol 6 -5 Vadu Moților (Copii)

ora: 21,00 Sohodol 6 -2 Vadu Moților

Sălciua – stă

Etapa 2 – 14.07.2013 Ciuruleasa 

ora: 09,00 Mogoș 1 – 5 Sohodol (Copii)

ora: 10,00 Mogoș 2 – 6 Sohodol

ora: 11,00 Sălciua 3 – 1 Roșia Montană (Copii)

ora: 12,00 Sălciua 1 – 2 Roșia Montană

Vadu Moților – stă

Etapa 3 – 28.07.2013 Bistra 

ora: 18,00 Sohodol 0 – 0 Sălciua (Copii)

ora: 19,00 Sohodol 0 -0 Sălciua

ora: 20,00 Vadu Moților 0 -0 Mogoș (Copii)

ora: 21,00 Vadu Moților 0 – 0 Mogoș

Roșia Montană – stă

Etapa 4 – 04.08.2013 Cărpeniș 

ora: 18,00 Mogoș 0 – 0 Sălciua (Copii)

ora: 19,00 Mogoș 0 – 0 Sălciua

ora: 20,00 Vadu Moților 0 – 0 Roșia Montană (Copii)

ora: 21,00 Vadu Moților 0 – 0 Roșia Montană

Sohodol – stă

Etapa 5 – 11.08.2013 Sălciua 

ora: 18,00 Roșia Montană  0 – 0  Sohodol (Copii)

ora: 19,00 Roșia Montană 0 – 0 Sohodol

ora: 20,00 Sălciua 0 – 0 Vadu Moților (Copii)

ora: 21,00 Sălciua 0 -0 Vadu Moților

Mogoș – stă

 

Grupa C

Etapa 1 – 07.07.2013 Bistra

ora: 09,00 Lupșa  11 – 0 Arieșeni (Copii)

ora: 10,00 Lupșa 5 – 5 Arieșeni

ora: 11,00 Almașu Mare 1 – 5 Avram Iancu (Copii)

ora: 12,00 Almașu Mare  4 – 3 Avram Iancu

Etapa 2 – 14.07.2013 Lupșa 

ora: 18,00 Almașu Mare 0-0 Lupșa (Copii)

ora: 19,00 Almașu Mare 0 – 0 Lupșa

ora: 20,00 Avram Iancu 0 –  0 Arieșeni (Copii)

ora: 21,00 Avram Iancu 0 – 0 Arieșeni

Etapa 3 – 04.08.2013 Avram Iancu 

ora: 18,00 Arieșeni 0 – 0 Almașu Mare (Copii)

ora: 19,00 Arieșeni 0 – 0 Almașu Mare

ora: 20,00 Lupșa 0 –  0 Avram Iancu (Copii)

ora: 21,00 Lupșa 0  – 0 Avram Iancu

 

Grupa D

Etapa 1 – 06.07.2012 Bistra

ora: 07,00 Ocoliș 7 – 2 Poșaga (Copii)

ora: 18,00 Ocoliș 7 – 1 Poșaga

ora: 19,00 Bucium 0 – 18 Bistra (Copii)

ora: 20,00 Bucium 1 – 2 Bistra

Etapa 2 – 14.07.2013 Lupșa 

ora: 09,00 Poșaga 2 – 4 Bistra (Copii) –contestație

ora: 10,00 Poșaga 1 – 15 Bistra

ora: 11,00 Ocoliș 6 – 1 Bucium (Copii)

ora: 12,00 Ocoliș 3 – 15 Bucium – contestație

Etapa 3 – 04.08.2013 

ora: 09,00 Bistra 0 – 0 Ocoliș (Copii)

ora: 10,00 Bistra 0 – 0 Ocoliș

ora: 11,00 Bucium 0 – 0 Poșaga (Copii)

ora: 12,00 Bucium 0 – 0 Poșaga

Sursa:ajfalba.ro

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *